Mostar proglasio vanredno stanje zbog velikog požara na deponiji Uborak!
Zbog obimnog požara koji je izbio na deponiji Uborak, gradske vlasti u Mostaru donele su odluku o proglašenju vanrednog stanja.

Foto:instagram :192
Kako se navodi, požar je izazvao značajnu materijalnu štetu, a ova mera uvedena je kako bi sve nadležne službe mogle brže i efikasnije da reaguju na situaciju.
Vatrogasne ekipe i druge službe nalaze se na terenu i intenzivno rade na gašenju vatre, sprečavanju njenog daljeg širenja i sanaciji posledica. Dim je vidljiv iz velikog dela grada, a građani su upozoreni da budu oprezni i prate zvanične informacije.
Očekuje se da će vanredno stanje ostati na snazi dok se ne steknu uslovi za potpunu normalizaciju situacije na deponiji.
Pratite dalji razvoj događaja.
ZA JOŠ VESTI IZ CRNE HRONIKE KLIKNITE OVDE
RIKOŠET DOJAVA SA LICA MESTA
Pošaljite nam fotografije, video snimke, informacije ili svedočanstva putem u DM (inbox). Na instagram stranici RIKOŠETA. KLIK OVDE DA POŠALJEŠ

Budite naši oči i uši na terenu — zajedno pravimo verodostojne vesti!
Hvala vam na poverenju!
DETALJNIJE NA PORTALU RIKOŠET!

RIKOŠET
Budite uvek informisani
Pratite najnovije vesti iz Rikošet-a. Rikošet nezavisni internet portal. Vesti bez cenzure.
Pratimo se i na društvenim mrežama gde nam možete slati materijale sa lica mesta.
Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Rikoset.rs
Čitajte portal Rikoset.com, najbrži portal u Srbiji i regionu. Sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!


Dodaj komentar